• ۱۱۹۵۳
  • ۲ / ۱۱ / ۱۳۹۸
زیرساخت های فناورانه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان زیر ذره بین دفتر توسعه فناوری سلامت

مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در بازدیدی دو روزه از زیر ساخت های فناورانه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بازدید کردند.

در روز سه شنبه مورخ 21/8/98 مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، جناب آقای دکتر وطن پور برنامه کاری دو روزه خود را با بازدید از شرکت امواج نگار اصفهان آغاز کردند و در دیداری که بیش از 1 ساعت به طول انجامید ضمن استماع مشکلات ، دغدغه ها و موانع کاری پیش روی این شرکت ، نسبت به حل مشکلات آنها علی الخصوص در حوزه اخذ مجوزها و حمایت های مالی قول مساعد دادند و از محصولات تولیدی این شرکت و بخش های مختلف آن بازدید کردند .

برنامه های کاری جناب آقای دکتر وطن پور، با دیدار معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، سرکار خانم دکتر حق جو ادامه پیدا کرد و طرفین در نشستی کوتاه نسبت به مشارکت همه جانبه و بیش از پیش در جهت حل مشکلات فناوران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کردند .

اما اهم برنامه های مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در روز سه شنبه را می توان نشست صمیمانه با فناوران مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانست . نشستی که فناوران به صورت تک به تک ضمن معرفی محصولات و خدمات خود به بیان دغدغه ها و مشکلاتی که در مسیر حرکت رو به جلوی آنها وجود دارد پرداختند و در مقابل جناب آقای دکتر وطن پور به هریک از این خواسته ها و دغدغه ها در کمال سعه صدر پاسخ دادند و راهکارهای موثری را پیش روی آنها قرارداده و نسبت به رفع مشکلات آنها قول مساعد دادند. در حاشیه این نشست بازدید از محصولات و خدمات فناوران و همچنین مرکز مهارت های تجهیزات پزشکی که مرکزی نوآورانه در استفاده بهینه از تجهیزات پزشکی معیوب و بلا استفاده به حساب می آید ، در دستور کار ایشان قرار داشت .

در نهایت آخرین برنامه کاری مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در روز سه شنبه به بازدید از شرکت دانش بنیان نان یوسف اختصاص داشت که تولید نان با کیفیت ، سالم و مبتنی بر تحقیقات متعدد در این حوزه را در دستور کار خود قرار داده اند و نشستی که ضمن آشنایی با پیشینه و مطالعات و تحقیق و توسعه این مجموعه، به استماع دغدغه های دست اندر کاران این شرکت در جهت توسعه تجاری سازی محصولاتشان و رفع موانع پیش رو اختصاص داشت که قول مساعد جناب آقای دکتر وطن پور مبنی بر بررسی و پیگیری مشکلات این مجموعه و تلاش در جهت رفع آنها را در پی داشت .

آخرین و یکی از مهمترین برنامه هایی که در این سفر دو روزه در دستور کار مدیر کل دفتر توسعه  فناوری سلامت قرار داشت ، افتتاح مرکز نوآوری سلامت دیجیتال واقع در شهر اصفهان بود که زمین آن اهدایی حاج حسین خراسانی و همسر گرامیشان سرکار خانم برهانی بود که به همت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و حسن انتخاب تیم مدیریتی آنها بدین منظور تغییر کاربردی داده شده بود.

جناب آقای دکتر وطن پور ، ضمن افتتاح این مرکز ، در نشستی که در حاشیه این افتتاح با رئیس محترم دانشگاه سرکار خانم دکتر چنگیز، معاون محترم تحقیقات و فناوری سرکار خانم دکتر حق جو ، خیره محترمه و فناوران مستقر در این مرکز دیدار و گفت و گو کردند.

جناب آقای دکتر وطن پور ضمن تشکر از خیره محترمه و اهمیت کار خیر ایشان و تشکر از پیگیری ها و زحمات تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با فناوران این مرکز  آشنا شدند و برنامه های کاری و زمینه فعالیت شان را استماع نموده و رهنمودهایی را در خصوص پیشبرد برنامه ها و اهدافشان مطرح فرمودند.